DZIURKACZ EASY 1100 METAL 10k 86664

2-3230
11,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

DZIURKACZ EASY 1100 METAL 10k 86664

Cechy

Dziurkacz jest niezbędnym wyposażeniem każdego biura i urzędu. Przyda się również do archiwizowania domowych dokumentów.

Wygoda i elegancja

Niezawodny dziurkacz Easy wykonany został z metalu, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. Szeroka dźwignia umożliwia wygodne oparcie dłoni, co za tym idzie – wygodne dziurkowanie nawet do 10 kartek na raz!
Praktyczny wskaźnik wielkości papieru ułatwi ułożenie kartek w odpowiednim miejscu, tak by wykonane otwory optymalnie pasowały do rozstawu segregatora, zaś kartki były w nim wyśrodkowane. Tacka na pozostałości papieru zapewnia zachowanie porządku w miejscu pracy.
Ciekawą opcją jest możliwość podpisania swojego dziurkacza – w spodniej części zostało przewidziane miejsce na wsunięcie karteczki ze swoim imieniem.
Dziurkacz przygotowany został w trzech klasycznych, eleganckich kolorach: bordowym, granatowym oraz czarnym. Dzięki minimalistycznej formie i stonowanym barwom doskonale wkomponowuje się w każde pomieszczenie.

Gwarancja jakości Easy

Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Parametry

  • materiał: metal
  • kolor: czarny
  • ilość kartek: 10
  • pojemnik na resztki papieru
  • możliwość podpisania dziurkacza
Szczegóły produktu
2-3230
5 Przedmioty
2018-12-15
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku